Time for Machine - Return and Exchange policy

TimeforMachine – політика повернення та обміну


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товари можна повернути протягом 14 днів після дати покупки та або отримати назад повну суму покупки, або замінити на товар однакової вартості. Товари, повернуті після 14 днів від початкового отримання не підлягають поверненню коштів/обміну. Сума повернених коштів не містить витрати на транспортування й обробку.

Лише невикористані предмети в оригінальному цілісному пакуванні можуть бути повернені.

Повертайте товари постачальнику разом з квитанцією (чеком) або іншим доказом покупки. 

Усі повернення мають містити оригінальну квитанцію (чек) або інший доказ покупки.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ (ЯКЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ)

Ми повідомимо вас, коли отримаємо товар, який ви повернули. Будь ласка, очікуйте від 2 до 4 робочих днів, поки ми перевіряємо повернутий товар і приймаємо рішення щодо того, чи підлягає товар повному поверненню коштів/обміну.

Після схвалення повернення коштів ви отримаєте їх на рахунок початкового засобу оплати. Повернення коштів та обмін не передбачають витрати на пакування або доставлення.

 

ЗАТРИМАНЕ/ВІДСУТНЄ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ (ЯКЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ)

Якщо повернення коштів не було здійснене протягом зазначеної кількості днів, будь ласка, перевірте свій розрахунковий рахунок. Якщо повернення не було здійснене на ваш розрахунковий рахунок, зверніться до свого банку, оскільки може знадобитися додатковий час, щоб повернення коштів відображалося на вашому рахунку. Часто трапляється затримка оброблення перед здійсненням повернення коштів.

Якщо ви все ще не можете знайти повернені гроші після виконання вищезазначених кроків, будь ласка, зв’яжіться з нами по тел.: (068) 5643131 або напишiть нам на адресу info@timeformachine.ua

 

АКЦІЙНІ ТОВАРИ

Лише товари звичайної ціни мають право на обмін/повернення.

 

ОБМІН (ЯКЩО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ)

Єдині товари, які мають право на обмін/повернення, – ті, які були отримані несправними або пошкодженими. Якщо вам потрібно обміняти несправний/пошкоджений товар, зв’яжіться з нами по телефону (068) 5643131 або через електронну пошту: info@timeformachine.ua

Ми розглядаємо вашу претензію та повідомляємо, чи підпадає ваш предмет під обмін. Потім ви повинні надіслати свій товар назад до нас разом з оригінальною квитанцією/підтвердженням покупки на адресу:

ТОВ "Нiсомi Україна"

Нова пошта №66, м.Київ

ВІДПРАВЛЕННЯ

Усі товари, що повертаються, повинні бути відправлені на нашу нижче зазначену адресу разом з оригіналом квитанції або підтвердженням покупки:

ТОВ "Нiсомi Україна"

Нова пошта №66, м.Київ

  

ВАРТІСТЬ ПАКУВАННЯ ТА ВІДПРАВЛЕННЯ

Наші клієнти відповідальні за оплату всіх витрат на відправлення та пакування повернених товарів. Ми відрахуємо витрати на відправлення та оброблення із суми повернених вам грошей. Час доставлення ваших повернених товарів може мінятися, оскільки вони відправляються з різних складів.

Ми не несемо відповідальності за втрачені/викрадені товари.

 

ЗАМІНА НЕСПРАВНОЇ/ЗЛАМАНОЇ ЧАСТИНИ

Ми працюємо над тим, щоб збирання наших моделей приносило найвищий рівень задоволення та радості нашим клієнтам. Якщо під час збирання наших моделей певна деталь отримала ненавмисні пошкодження, ми будемо раді замінити її для вас.

Ось що вам потрібно зробити:

Надішліть нам свій номер замовлення

Фото зламаної/пошкодженої частини

Додайте свою адресу доставки

Ми з радістю надішлемо вам нову частину. Будь ласка, зачекайте доставлення 10-20 робочих днів, оскільки всі запчастини для наших моделей відправляються безпосередньо зі складу.